Sıkça Sorulan Sorular

Web sitenizden kitap siparişi verilebiliyor mu?

Evet, web sitemizden kitap sipariş edebilirsiniz. Ancak bulunduğumuz Küçükkuyu beldesinde özel kargo firmaları yok, bu sebeple siparişleriniz PTT Kargo ile gönderilir.

Siteye üye olmadan sipariş verilebilir mi?

Evet, seçtiğiniz kitapları “Sepete Ekle”dikten sonra “Sepetim” sekmesini tıklayın, toplam tutarın altında “Sipariş Ver” ibaresini tıklayın, açılan pencerede “Üye Olmadan Sipariş Ver” ibaresini tıklayıp devam edin.

Sitenize nasıl üye olunur?

Sağ üst köşedeki “Üye Ol” sekmesine veya sayfa altındaki “Üyelik” başlığına tıklayarak üyelik işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Sitenizden yapılan satışlarda indirim var mı?

Tüm kitaplarımıza liste fiyatları üzerinden %25 indirim uygulanmaktadır. ÖZEL İNDİRİMLİ SETLER'de ise %40 indirim + kargo ücreti yok.

Sitenizden yapılan alışverişlerde kargo ücreti ödeniyor mu?

500 TL’den az siparişleriniz için PTT'nin standart ücreti olan 72.50 TL. kargo ücreti alınır. 500 TL ve üzeri siparişler için kargo ücretsizdir.

Kapıda ödeme yapma uygulamanız var mı?

Hayır, böyle bir uygulamamız yok.

Sitenizden taksitle kitap alınabilir mi?

Hayır, taksit uygulamamız yok.

Hangi kartlarla sitenizden alışverişler yapılabiliyor?

Online alışverişlerde geçerli olan tüm banka ve kredi kartlarıyla yapılabilir.

Siparişlerim hatalı veya hasarlı gelirse iade edebilir miyim?

Evet, iade edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için “Müşteri Hizmetleri” sekmesindeki Kargo ve Teslimat bölümünü okuyunuz.

Yurt dışına kitap gönderiyor musunuz?

Yurt dışına kitap göndermek çok maliyetli; sipariş vermeden önce kaosyayinlari@yahoo.com adresinden bizimle irtibata geçiniz.

Kapat