Gizlilik ve Güvenlik

Bu Gizlilik Şartlarında kullanılan "Kişisel Bilgiler" terimi sizi tanımlayabilecek isminiz, doğum tarihiniz, e- posta adresiniz, posta adresiniz, kredi kartı bilgileriniz, kimlik bilgileriniz gibi bilgileri ifade etmektedir.

Bu Gizlilik Şartları’yla, www.kaosyayinlari.com adlı internet sitesinden toplanan Kişisel Bilgilerin kullanımı ve ifşası hakkında tüm kullanıcılarımızı bilgilendirmeyi hedeflemekteyiz. www.kaosyayinlari.com olarak, kullanıcılarımızın gizliliğine değer veriyoruz. Bu nedenle Gizlilik Şartları gizliliğinizi korumak ve bilgi temininde güvenli bir deneyim sağlamanız için tasarlamış olup, kullanıcıların onayı olmadan kişisel bilgilerini kullanmayacak ve Kişisel Bilgilerin kullanılmasında, tamamen uluslararası alanda kabul edilen mahremiyet koruma standartlarına uymayı taahhüt ediyoruz.

Kullanıcıların, www.kaosyayinlari.com web sitesini kullanmadan veya bize kişisel bilgilerini iletmeden önce bu Gizlilik Şartlarını okumalarını önemle belirtiyoruz. Bu Gizlilik Şartları herhangi bir sebepten dolayı bildirimde bulunmaksızın zaman zaman değişebilir veya yenilenebilir. Bizler yenilenen sözleşmeler konusunda siz kullanıcıları uyarmayabiliriz. Ancak bu durumda Gizlilik Şartları'nda söz konusu değişiklikleri yansıtan güncellemeler belirtilecektir. Bu sebeple güncellenen Gizlilik Şartları hakkında kullanıcıların bilgi sahibi olmaları için periyodik olarak gözden geçirmelerini öneririz. Sizlere önerimiz, yapılan değişikliklerden sorumlu olacağınız için, her kullanım öncesi bu Gizlilik Şartları’nı kontrol etmenizdir. www.kaosyayinlari.com Kişisel Bilgileri kullanıcıların izniyle sadece aşağıdaki amaçlar için kullanacaktır, hiçbir durumda öngörülen amacın dışında kullanmayacaktır:

Ürün ve hizmetlerimizi sunarken siparişlerinizi almak, ödemelerinizi gerçekleştirmek, ürün ve hizmetin tanıtımı amacıyla sizinle irtibata geçmek, bilgilerinizi güncellemek, üyeliğinizi yönetmek ve sürdürmek, İlginizi çekebilecek ürün ve hizmetleri önermek, 3. şahısların kargo, teknik, lojistik vb. diğer işlevlerini bizim adımıza yerine getirmelerini sağlamak, yayınlar göndermek, elektronik posta ile bülten göndermek ya da bildirimler de bulunmak, sorularınızı cevaplamak ve etkin bir müşteri hizmeti sunmak, yeni içerikler hakkında bilgi vermek.

www.kaosyayinlari.com tarafından iletilen bu ticari elektronik iletileri almak istemiyor ve almayı onaylamıyor iseniz Üyelik Profil linkini tıklayıp listeden çıkabilirsiniz. www.kaosyayinlari.com bu şekilde gönderim listesinden çıkışınızı sağlayacaktır.

Kişisel Bilgiler ile www.kaosyayinlari.com web sitemizden size hizmet verebilmek için temin edilen bu bilgiler hizmetin amacına yönelik olup, ilke olarak, üçüncü kişilere satılmaz, kiralanmaz ya da başka şekilde kullandırılmaz ve siz bizzat aksini talep etmediğiniz sürece üçüncü kişilerle hiçbir suretle paylaşılmaz. Şu kadar ki, www.kaosyayinlari.com yasal zorunluluk olarak yetkili, idari ve resmi makamlardan usulüne uygun olarak talep gelmesi halinde size ait uhdesinde bulunan bilgileri ilgili yetkili makamlarla paylaşmak mecburiyetindedir.

www.kaosyayinlari.com web sitemizi kullandığınız andan itibaren sizden toplanan tüm bilgileri bizim belirttiğimiz şekilde ve nedenlerle, bu Gizlilik Şartları’nda anlatıldığı gibi, kullanmamızı kabul etmiş olursunuz. Yukarıdaki amaç için elde edilen bilgiler, tamamen sizin özgür iradenizle tarafımıza sağlanmaktadır. Bu Kişisel Bilgileri bize verip vermemekte kullanıcılar serbesttir. Ancak, kullanıcılara daha çabuk ve kaliteli hizmet sunabilmemiz için, www.kaosyayinlari.com sitesinde kullanıcılardan talep edilen bilgilerin tamamını vermelerini önermekteyiz. Ayrıca, talep edilen hizmetin gerektirdiği zorunlu bilgilerin verilmemesi durumunda talebin yerine getirilmesinin mümkün olamayacağını dikkatlerinize sunarız. Kullanıcılar tarafından verilen bilgilerin doğru ve eksiksiz olması kullanıcıların sorumluluğundadır. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi verilmemesi rica olunur. Böyle bir durumda www.kaosyayinlari.com hiçbir sorumluluk kabul etmeyecektir. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi verilmesi nedeniyle www.kaosyayinlari.com bir zarara uğraması halinde bu zararı tazmin yükümlülüğü kullanıcılara aittir.

Bu bilgiler ile ilgili her türlü kullanım Türkiye içinde yapılacaktır. Eğer bu sözleşme ile ilgili herhangi bir sorunuz veya kişisel bilgilerinizin kullanımı veya ifşası ile ilgili herhangi bir düşünceniz var ise kaosyayinlari@yahoo.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.

www.kaosyayinlari.com web sitemiz KAOS YAYINLARI'nın kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. Bu bağlantıların www.kaosyayinlari.com. web sitesinde yer alması, bizim bu siteler ile herhangi bir bağımız bulunduğu anlamına gelmez. KAOS YAYINLARI, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir. Bu diğer internet siteleri kullanıcıların bilgisayarına kendi çerezlerini yükleyebilir ve bilgi toplayabilirler. Diğer internet siteleri kendi gizlilik ve kullanım sözleşmelerine sahiptir ve kullanıcılar tarafından paylaşılan bilgileri farklı amaçlar için kullanabilirler. KAOS YAYINLARI'nın tavsiyesi diğer internet sitelerini kullanmadan önce kullanıcıların sözleşmelerini okumalarıdır.


KAOS YAYINLARI toplanan ve aktarılan tüm Kişisel Bilgileri korumak için teknolojik ve kurumsal önlemleri alır ve bu önlemler teknolojik gelişmeye göre sürekli güncellenir ve uyarlanır. Internet üzerinden iletilen Kişisel Bilgiler'in gizliliği konusunda mutlak bir garanti verilmesinin söz konusu olmadığını, internet üzerinde Kişisel Bilgiler'in iletilirken kullanıcılara mümkün olan en üst düzey tedbir almalarını tavsiye ediyoruz. Tüm kredi kartı ve kişisel bilgileriniz internet güvenlik standardı olan SSL Secure sistemi ile 128 mbit şifrelenmiştir. Bu şekilde internet üzerindeki dolaşımları sırasında herhangi bir şekilde bu bilgilerinizin istenilmeyen kişi veya kurumlarca ele geçirilmesi önlenmiştir.

KAOS YAYINLARI herhangi bir ihlali fark ettiği anda kullanıcıları bu konuda vakit kaybetmeksizin bilgilendirir, yasalara uygun bir şekilde takibinin yapılmasına olanak tanır ve bilgilerinin güvenliğini elinden gelen en iyi şekilde sağlar.

KAOS YAYINLARI vereceğiniz destek ile Kişisel Bilgilerinizi daima güncel ve doğru şekilde tutacaktır. Ancak Kişisel Bilgilerinizin silinmesi, değiştirilmesi veya güncellenmesinin gerektirdiği hallerde KAOS YAYINLARI ile kaosyayinlari@yahoo.com adresinden irtibata geçmenizi ve böylelikle isteklerinizi iletmenizi rica ederiz.

Bu site çocuklar için uygun değildir. Eğer bir ebeveyn kendi rızası olmadan çocuğunun siteye kişisel bilgi girdiğini fark ederse bizi bu durumdan haberdar ederek 18 yaşın altındaki bir kullanıcının kişisel bilgilerini silmemizi talep edebilir.

Eğer herhangi bir şekilde Gizlilik Şartları’mız ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için www.kaosyayinlari.com sitemizdeki iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Kapat