Kargo ve Teslimat

Önemli Uyarı!

Bulunuduğumuz Küçükkuyu beldesinde özel kargo firmaları yok, bu nedenle sipariş teslimatı PTT Kargo ile yapılacak. 

500 TL'den az siparişlerinizde PTT'nin standart ücreti olan 62.50 TL kargo ücreti alınır. 500 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsizdir. Siparişinizin teslimat süresi, kargonun teslimat koşullarına ve teslimat adresinize göre değişebilir. Ortalama teslim süresi tahmini 3-7 gün ve her halükarda 30 günlük yasal süre içinde teslim edilir.

Yurtdışı siparişler için kaosyayinlari@yahoo.com adresininden bizimle iletişim kurunuz.

İADE

Siparişinizi teslim etmek üzere adresinize gelen Kargo görevlisini bekletip paketinizin dışına ve açarak içine bakıp bir sorun görürseniz o anda tespit tutanağı tutturabilirsiniz. Tutanakta sizin ve kargo görevlisinin imzası olması gereklidir.

İleride oluşabilecek iade, değişim gibi süreçler için siparişlerinize ait faturaları bir aydan az olmamak kaydıyla muhakkak saklayınız.

Kaos Yayınları'ndan satın aldığınız her ürünü, teslim veya sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren 14 (on dört) gün içinde ürün hasarlı olmasa da -hiçbir gerekçe belirtmeksizin- iade edilebilir.
İade için, satın aldığınız ürünün kullanılmamış ve hasar görmemiş olması ve cayma hakkına dair yazılı bildirimde bulunulması gerekmektedir.
Bu bildirimin Kaos Yayınları'na ulaşmasını takiben bildirimin ulaştığına ilişkin teyit bilgisi tarafınızla paylaşılacak ve bildirimin ulaşma tarihini takiben de 14 (ondört) gün içinde cayma hakkına konu ürünün bedeli ödeme şeklinize uygun olarak tarafınıza iade edilir.

Cayma süresi geçtikten sonra gönderilen veya yukarıda belirtilen şartları sağlamayan ürünler iade kabul edilmez ve adresinize geri gönderilir.

İade edilecek ürünlerin mutlaka ürün faturasının orijinali ile birlikte teslimi gerekmektedir. Cayma hakkının kullanılması halinde, fatura aslının iadesi zorunludur. Ancak, fatura aslının gönderilmemesi halinde varsa sair yasal kesintiler iade edilemeyecektir.

Bu sözleşmede düzenlenmemiş hususlarda 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun hükümleri uygulanır.

Kapat